KONST / Litografier / Serigrafi 13914154
nr 1391 4154
Serigrafi
Andy Warhol (efter). Flower. Ej signerad. Yttermått inklusive ram: 93x93 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:35:29
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)